Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

SVARBI INFORMACIJA DĖL ATLIEKŲ VEŽIMO
UAB „Utenos komunalininkas“ informuoja, kad dėl neprivažiuojamų kelių nebus vežamos atliekos pagal numatytus sausio 26–29 d. grafikus seniūnijose. Paslaugą UAB „Utenos komunalininkas“ atliks, kai keliai bus nuvalyti.
Informacija apie paslaugos teikimo atnaujinimą bus skelbiama įmonės interneto tinklalapyje www.utenoskom.lt, Utenos rajono savivaldybės interneto tinklalapyje www.utena.lt.
Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į UAB „Utenos komunalininkas“ tel. 8 389 63 800, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kviečiame vyresnius nei 65 metų amžiaus Tauragnų seniūnijos gyventojus registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tel. (8 389) 61748, (8 389) 32371. Daugiau informacijos: 
https://www.utena.lt/index.php/lt/naujienos-informacija-susije-su-korona-viruso-pandemija-ir-karantino-rezimu/1877-gyventojai-kvieciami-registruotis-vakcinai-nuo-covid-19-ligos-koronaviruso-infekcijos

Primename, kad judėjimo ribojimai nustatyti iki sausio 31 d. 24:00 val. ir galioja ne tik tarp savivaldybių, tačiau ir savivaldybių ribose.
Judėjimas šalies viduje yra leidžiamas tik esant būtinybei. Palikti gyvenamąją vietą leidžiama:
• vykstant į darbą (darbo reikalais);
• vykstant į prekybos vietą;
• vykstant į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančius oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų;
• vykstant į nuosavą nekilnojamo turto objektą;
• vykstant į laidotuves;
• dėl sveikatos priežiūros ir kitų būtinųjų paslaugų;
• dėl kitų būtinųjų paslaugų ar objektyviai pagrįstų priežasčių, kai vykti neišvengiamai būtina;
• vykstant pasivaikščioti atvirose vietose ne daugiau kaip vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams;
• vykstant prižiūrėti sergančių ar negalinčių savimi pasirūpinti asmenų.
Policija informuoja, kad vykimas į kitą savivaldybę, rūpinantis asmenimis, kurie serga ar negali pasirūpinti savimi patys, yra leidžiamas, tačiau, atsižvelgiant į itin didelę tokių atvejų įvairovę, pareigūnai kiekvieną atvejį vertina individualiai. Vykstantiems asmenims rekomenduojama turėti pagrindžiančius dokumentus (pvz. apie prižiūrimo asmens sveikatos būklę), kai tokia galimybė yra.
Daugiau informacijos apie judėjimo ribojimus: https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama
Jei kyla klausimų, galima pasiskambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, pirmadieniais–ketvirtadieniais – nuo 7 val. iki 20 val., penktadieniais – nuo 7 val. iki 18:45 val.
Utenos rajono savivaldybė dažniausiai sulaukia telefonų skambučių dėl galimybės patekti iš vienos savivaldybės į kitą pas savo senyvo amžiaus tėvus ir prašo išduoti tai patvirtinančius dokumentus. Informuojame, kad savivaldybė tokių dokumentų neišduoda. Rekomenduojame kreiptis į šeimos gydytoją, kuris, įvertinęs jūsų artimo žmogaus būklę, išrašytų pažymą, kurioje būtų nurodyta žmogaus, pas kurį vykstama (šiuo atveju – tėvo ar motinos), vardas ir pavardė, gyvenamosios vietos adresas, žmogaus sveikatos būklė, giminystės ryšys.

 Svarbi informacija dėl judėjimo ribojimų, atsakymai į klausimus (nuolat atnaujinama).

Nuo lapkričio 16 d. iki KARANTINO pabaigos Tauragnų seniūnija klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu, laikinai apribojamas tiesioginis (kontaktinis) asmenų aptarnavimas. Asmenys savo prašymus ar informaciją gali teikti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei skambinant telefono numeriais:
Seniūnas – 8 687 83 597
Vyresnioji specialistė – (8 389) 32 371, 8 698 52 631
Socialinio darbo specialistė – (8 389) 61 748, 8 652 81 288
Žemės ūkio specialistė – (8 389) 32 112, 8 682 17 746 
Prašymus galima palikti SENIŪNIJOS pašto dėžutėje (lauke), prie seniūnijos durų.

Dalinamės atmintine, kurioje rasite pagrindinę sustruktūruotą informaciją apie valstybinių kelių priežiūrą žiemą. Jei kyla klausimų, kelių tarnybų kontaktus galite rasti čia, arba kreipkitės tiesiai į Komunikacijos skyrių. 
Kelių priežiūros lygius ir jiems taikomus reikalavimus visada galite pasitikrinti internetiniu adresu kpl.keliuprieziura.lt.
Apie sudėtingas eismo sąlygas galite pranešti Eismo informacijos centro telefono numeriu 1871.
Mūsų aktualijos taip pat talpinamos internetinėje svetainėje www.keliuprieziura.lt, socialiniuose tinkluose: Facebook ir LinkedInAB „Kelių priežiūra"

Spalio 17 dieną Tauragnuose jau penkioliktą kartą vyko romantinės muzikos vakaras "Po Tauragnų dangum". Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Žiūrėti nuotraukas...

Spalio 3 d. Tauragnuose vyko Liaudiškos muzikos kapelijų šventė. Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Koncertą vedė Danguolė Trimonienė ir Valda Žebelienė.
Žiūrėti nuotraukas...

Spalio 2 d. Edukacija – mokomės kurti skrybėles iš klevo lapų. Užsiėmimą vedė Janė Šinkūnienė. Nuotraukos Danguolės TrimonienėsŽiūrėti nuotraukas... 

Tauragnų krašto muziejus pristato naują Rimvydo Kviklio tapybos darbų parodą „Rabinų portretai“. Anot autoriaus, tai pirmoji tokio pobūdžio paroda, nors tapytojas judaizmo tema yra nutapęs daugiau nei šimtą portretų. Šie ekspresionistiniai paveikslai parodoje tarsi atgyja, įžengęs į ekspozicijų salę pakliūni į kitą laikmetį, iš naujo skaitai žydų gyvenimo istorijas.
2020-ieji metai paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais, tad kviečiame paminėti šiuos metus ir aplankyti tikrai nepaprastą parodą!
Tauragnų krašto muziejaus informacija

Rugsėjo 19 dieną Tauragnuose vyko Dagos ir Lygiadienio šventė. Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Žiūrėti nuotraukas... Ugnies šou... Ugnies šou...

2020-08-22. Šuminų kaimo vardo 100-mečio šventė. Žiūrėti nuotraukas...

Žolinė skirta dr. Eugenijos Šimkūnaitės metams pažymėti. Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Žiūrėti nuotraukas...


Liepos 18 d. Tarptautinis teatro bei džiazo muzikos festivalis. Nuotraukos Elvyros Sabalytės. Daugiau nuotraukų...

Daugiau straipsnių...

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big