Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Sekminių renginiai Tauragnuose.

Kazimieras Jakutis su akustine grupe kviečia į muzikinę kelionę „Baltas vilkas“ gegužės 4 d. 17 val. Tauragnų kultūros namuose. Koncerto metu bus pristatomas naujas atlikėjo albumas. Ateikite jaukiai pabendrauti, kartu padainuoti ir iš širdies pasikalbėti.
Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/343632845301421/
Bilietai: https://bit.ly/KJ-Tauragnai-0504

 

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Tauragnuose

Vasario 16-oji Tauragnuose.

Užgavėnės Tauragnuose. Daugiau nuotraukų...

 

 

KVIEČIAME!
Vasario 9-16 d. – tradicinis žygis, skirtas Vasario 16-ajai. Šiais metais siūlome dar vieną neišbandytą maršrutą vaizdingais Tauragnų seniūnijos keliais. Žygiuosime nuo Tauragnų kultūros namų iki Tauragnų piliakalnio. Kaip kasmet, pasipuoškime geltona-žalia-raudona spalvomis. Prie kultūros namų plazdės 16 trispalvių, nusifotografuokite ir šioje erdvėje ir siųskite mums įspūdingiausias savo viso žygio nuotraukas, jos bus talpinamos Tauragnų kultūros skyriaus facebook puslapyje. O svarbiausia, užlipkite ant Tauragnų piliakalnio ir įsiamžinkite prie vėliavos piliakalnio viršūnėje. Taurapilio piliakalnį visi žinom, o ant Tauragnų piliakalnio gal dar dauguma nebuvom.
Siūlome, kaip ir pernai metais, žygiuoti Jums patogiu laiku. Galima jungtis ir į grupę – vasario 14 d. 12 val. susirinkti prie kultūros namų. Jei kiltų klausimų, skambinkite 8 618 20334. Gero oro ir smagaus žygio! Lauksime nuotraukų!
Jūs galite pasirinkti maršrutą pagal savo jėgas (didysis ratas ir mažasis).
Didysis ratas – 14,5 km (žiūrėkite žemėlapį). Nuo kultūros namų einame keliu link Kuktiškių, kairėje sukame į Maleckažemio kaimą (yra rodyklė), nueiname iki kaimo centro (iškelta trispalvė), sukame kairėn (Papirčių gatvė), einame iki koplytstulpio ir sankryžoje sukame į kairę, išeiname į pagrindinį kelią ir einame link Tauragnų. Prieš miestelį sukame į dešinę link Tauragnų piliakalnio.
Mažasis ratas – 2,3 km (žiūrėkite žemėlapį). Einame link Tauragnų piliakalnio, užlipame laiptais prie vėliavos ir nulipame kita piliakalnio puse į pagrindinį kelią.

  

 

Daugiau straipsnių...

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big