Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Gruodžio 30 d. Tauragnų kultūros namuose vyko Senųjų metų palydų šventė. Tauragniškiams 2018 metų kalendorius pagal Eugenijos Šimkūnaitės gyvūnų horoskopus tradiciškai padovanojo Utenos r. savivaldybės tarybos narys Darius Šinkūnas. Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Žiūrėti nuotraukas...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gruodžio 21 d. Tauragnų seniūnijos vaikučius aplankė Kalėdų senelis. Tauragnų mokyklėlės mokinukai ir darželinukai dainavo, deklamavo kalėdinius eilėraštukus. Susirinkusieji į Tauragnų kultūros namų salę žiūrėjo Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojų suvaidintą vaizdelį „Šiukšlyno pasakos". Kalėdų senelis išdalino vaikučiams didelį maišą dovanų. Tekstas Nijolės Šuminienės. Nuotraukos Nijolės Šuminienės ir Aldonos Tartilienės. Žiūrėti nuotraukas...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

2017 m. gruodžio 12 d. – 2018 m. sausio 30 d. Tauragnų krašto muziejuje Utenos rajono tautodailininkų kūrybos darbų paroda. Skelbimas...

Nuotraukos Gražinos Grašienės

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gruodžio 16 d. Tauragnų kultūros namuose vyko Vitalijos Katunskytės koncertas.

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gruodžio 15 d. Tauragnų kultūros namuose vyko adventinė popietė „Dalintis gerumu ir duona". Renginį prasmingu italų rašytojo ir kunigo Bruno Ferrero pasakojimu „Keturios žvakės" pradėjo Vaikų ir jaunimo dramos studijos nariai, vadovaujami Loretos Juškėnienės.
Popietėje dalyvavo ir mintimis pasidalino Utenos dekanato dekanas, Tauragnų bažnyčios administratorius Remigijus Kavaliauskas. Dalyvauti Maltiečių veikloje kvietė Utenos maltiečių grupės vadovė Diana Tumėnienė ir grupės narė Laimutė Šinkūnienė (skaityti daugiau...).
Susirinkusiems sutartines giedojo Utenos kultūros centro sutartinių giedotojų grupė „Sėdauta", vadovaujama Dalios Magilienės.
Baigiantis renginiui visi vaišinosi tauragniškių kepta duona. Ačiū Alvydui Danauskui, Daliai Jackūnienei, Ritai Pundzienei, Vitalijai Šlepikienei ir Nijolei Šuminienei, kurie savo iškepta duonele pasidalino su visais dalyvavusiais renginyje. Duonos kepalas buvo įteiktas ir dekanui Remigijui Kavaliauskui, kuris Tauragnuose yra naujas žmogus ir renginyje dalyvavo pirmą kartą. Duonelės kepaliukais apdovanotos ir „Sėdautos" moterys.
Adventinė popietė užbaigė Tauragnų krašto bendruomenės projektą „Etninės kultūros ir vietos tradicijų plėtra Tauragnų bendruomenėje", kurį rėmė Utenos rajono savivaldybė.
Pasibaigus popietei, prie seniūnijos buvo įžiebta Kalėdų eglė. Tekstas Danguolės Trimonienės, nuotraukos Žymanto Trimonio. Žiūrėti nuotraukas...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gruodžio 2 d. Tauragnų kultūros skyriuje vyko Meno mylėtojų šventė „Kiekvienas žmogus yra kūrėjas".
Šventę pradėjo Vaikų ir jaunimo dramos studijos artistai, vadovaujami Loretos Juškėnienės.
Po nuotaikingo vaikų pasirodymo buvo padėkota senjorų ansambliui, kuris jau atsisveikino su scena. Už gražius, brandžius metus, puoselėjant dainas, bendraujant su žmonėmis, dalijant savo širdies šilumą visam Tauragnų kraštui UKC direktorės Astos Motuzienės Padėkos raštai įteikti Janinai Augulytei, Irenai Eidžiulienei, Petrui Kazickui, Stasei Mikulėnienei, Janinai Puodžiukienei, Broniui Slapšiui ir Tamarai Vanagaitei.
Kultūros namų darbuotojos dėkojo ir gausiam meno kolektyvų dalyvių būriui: Ligitai Balčiūnienei, Alvydui Danauskui, Sallijai Deveikienei, Valdui Kavaliauskui, Aldonai Kirkienei, Gražinai Kunickienei, Gintautui Lisauskui, Žaimantui Musteikiui, Ritai Pundzienei, Ingai Šinkūnienei, Aldonai Tartilienei, Žymantui Trimoniui, Giedrei Tubelienei, Linai Umarienei, Pranui Virvyčiui, Valdai Žebelienei, Edmundui Žebeliui.
Nepamiršti buvo ir mažieji tauragniškiai – meno kolektyvų dalyviai: Inesa ir Aivaras Deveikiai, Norbertas Kriaučionis, Raminta Levčenkaitė, Meida Mikalauskaitė, Justė Palskytė, Ada ir Matas Paukštės, Viltė Stipinaitė, Jonė ir Mikas Šinkūnai, Ieva Umaraitė bei debiutantas scenoje Adrijus Mikalauskas.
Po oficialiosios dalies šventinę nuotaiką tęsė muzikantai. Vestuvinių muzikantų „vakarušką" susirinkusiems padovanojo iš Tauragnų krašto kilęs muzikantas Dainius Truskauskas. Dalyvavo grupės „Basi ant slenksčio", „Fortūna", Dainius Maslauskas ir „Skandalistai", kur groja ir dainuoja pats Dainius Truskauskas. Gausiai susirinkę žiūrovai paskutinę dainą dainavo kartu su visais muzikantais.
Renginio metu veikė dvi parodos: tapybos ant šilko ir fotografijų paroda „Ruduo kaime". Tai projekto „Kiekvienas žmogus yra kūrėjas" dalis. 
Tauragnų krašto bendruomenės projektą „Kiekvienas žmogus yra kūrėjas" rėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Tekstas Danguolės Trimonienės, nuotraukos Dainiaus Atkočiūno. Žiūrėti nuotraukas...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big