Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

20180311

Kovo 11 d. tauragniškių folkloro ansamblis koncertavo Leliūnuose. Po koncerto su bendruomenės pirmininku Kęstučiu Udru nusifotografavo prie iš ledo sukurtos Jono Basanavičiaus skulptūros. Nuotrauka Edmundo Gutausko

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Tauragnų krašto muziejuje nuo kovo 3 d. iki balandžio 3 d. eksponuojama tauragniškės Stasės Aleknienės darbų paroda "Kitas šiaudo gyvenimas". Nuotraukos Gražinos Grašienės 

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

„Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą..."
Puoselėjant liaudies tradicijas ir šiais metais kovo 2 dieną mokyklėlėje surengėme Kaziuko mugę. Kaziuko mugė – man toks ypatingas renginys ugdymo įstaigoje, jei tik suaugusieji gebame atiduoti veiksmą į vaikų rankas. Kai vaikai kasdieniame gyvenime yra tik norėtojai ir pirkėjai, tai šis renginys – vos ne vienintelis toks, kur vaikams geriausiai atsiskleidžia, kaip sukasi pasaulis, kaip uždirbami pinigai. Iššūkių buvo daug. Reikėjo nepamiršti, kad Kaziuko mugė – tai prekyba savo dirbiniais. Tad būsimas pardavėjas turėjo atsakyti: ką gali pagaminti greitai, daug ir su mažomis finansinėmis išlaidomis. Ne šiaip pagaminti, bet kad būtų patrauklu pirkėjui ir turėtų konkurencinį pranašumą tarp kitų: naudinga arba smagu, unikalu, protinga kaina.
Prasidėjus prekybai mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Prekiavo skanumynais gardumynais, papuošalais trečiokai Inesa ir Deividas, antrokas Tomas, visi keturi pirmokai – Brigita, Raminta, Mantas ir Nojus.
Koks malonumas buvo vaikams, kai jų prekes pirko ne tik darželinukai su auklėtoja Daiva, bet ir visad mažųjų idėjas palaikančios bibliotekininkė Nijolė, muziejininkė Gražina, virėja Vitutė, muzikos mokytoja Vilma. Nuoširdus ačiū Laimai Danauskienei bei pašto darbuotojoms, kad surado laiko ir užsuko į mugę.
Aptariant paaiškėjo, kad pardavėjai vis tik daugiau uždirbo nei išleido ir daugiau skanėstų parnešė namo nei susidėjo iškart į pilvą.
Mokymasis vyko – įvairiausių dalykų! Be to, buvo smagu ir įsimintina, nes vyko per gyvą praktiką.
Tekstas ir nuotraukos Aldonos Tartilienės 

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big