Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

myflrbar

Gegužės 22 dieną ekskursijos Vilnius–Trakai metu buvo aplankyti LR Seimas, Trakų pilis, Pinigų muziejus. Nuotraukos Sauliaus Šinkūno. Žiūrėti...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gegužės 18 d. Ignalinos r. Rojaus kaime, A. Hrebnickio muziejuje, buvo paminėta Tarptautinė muziejų diena. Atvyko Ignalinos r. savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Kindurys, Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Juodagalvienė, Dūkšto seniūnas Vytautas Kazėnas ir gausus būrys svečių, mylinčių ir mėgstančių šį kampelį. Šventėje koncertavo Tauragnų kultūros namų moterų vokalinis ansamblis "Gelmė", vadovaujamas Vilmos Valienės.

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gegužės 10 d. Lentvaryje (Trakų r.) vyko III-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis "Mizanscenų pilis". Vaidino vaikai iš Lenkijos ir Lietuvos miestų. Į šventę buvo pakviesta UKC Tauragnų skyriaus vaikų ir jaunimo teatro studija su O. Panku-Jašio pasaka "Miško siuvėjai", rež. Loreta Juškėnienė. Tauragniškiams įteikta Pergalės deivės statulėlė bei Nominacija už nuotaikingą vaidybą ir aktorinius personažų gebėjimus. Visi kolektyvai apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis ir saldžiais prizais. Tekstas Loretos Juškėnienės. Nuotraukos Linos Paukštienės.

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gegužės 9 dieną Tauragnų krašto bendruomenė rinkosi į Vyšnių žydėjimo šventę ir 12-ąjį bendruomenės gimtadienį.
Į šventę atvyko gausus būrys svečių. „Žolinčių akademijos" prezidentė Danutė Kunčienė iš Kauno atvežė per 30 savo bendruomenės narių, panorusių dalyvauti tauragniškių šventėje. Iš Vilniaus atvažiavo Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo prezidentas prof. Romas Pakalnis, pirmininkė Birutė Karnickienė, botanikė dr. Živilė Lazdauskaitė, fondo rėmėjas Juozas Karnickas. Iš Utenos – žolininkė Aleksandra Stasytienė, Lietuvai pagražinti draugijos Utenos skyriaus narys Almantas Raščiauskas.
Koncertinę dalį pradėjo Kauno kamerinio teatro aktorė Kristina Kazakevičiūtė, kuri skaitė eiles apie vyšnių žydėjimą. Aktorės skaitomas eiles keitė kanklių muzika. Skambias dainas (viena iš jų būtinai turėjo būti apie vyšnias) susirinkusiems dovanojo Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos kapela „Dar ne sutema" (vadovė Zita Kviklienė), UKC Sudeikių skyriaus kapela „Seliavytė" (vadovė Angelė Dikmonienė), UKC Tauragnų skyriaus kapela (vadovė Vilma Valienė).
Po koncerto visi rinkosi Gesės vyšnių sodelyje. Nors žydėjo dar nedaug vyšnelių, užtat visos jos buvo papuoštos spalvotais kaspinėliais ir taip „pražydo" visas sodas. Čia pat tauragniškės moterys iš „razavų" miltų kepė blynus, vaišino žolelių arbata, vyšnių pyragu.
Šventės dalyviai dar ilgai nesiskirstė, dainavo, bendravo. Šventę rėmė Utenos r. savivaldybė ir Utenos kultūros centras. Tekstas Danguolės Grabauskienės.
Nuotraukos Linos Paukštienės...
Nuotraukos Žymanto Trimonio...
Nuotraukos Dainiaus Atkočiūno...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

Gegužės 2 dieną Tauragnų kultūros namuose vyko koncertas Motinos dienai „Mama, pabūk šalia". Nuotraukos Žymanto Trimonio, Linos Paukštienės ir Janės Šinkūnienės. Žiūrėti nuotraukas...

9873684 set of horizontal seamless wavy borders

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big