Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

uuu


Kviečiame Utenos rajono savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (The Incredible Years®)!
Programa yra skirta tėvams (globėjams), auginantiems 3-6 metų amžiaus elgesio sunkumų turinčius vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių. Moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis programos efektyvumas, ji yra veiksminga mažinant netinkamą vaikų elgesį bei jo pasekmes. Programa padeda sumažinti vaiko elgesio problemas ir sukurti su vaiku geresnį bei saugesnį ryšį. Registruotis į tėvų grupes galite čia:: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSc4sf_OyR7r7Sbazpu6DFn9PCLWb6HgmWC-4eYf0X2iQsVQ/viewform 
Kontaktai pasiteiravimui: Modestas Norgėla (8 655 38 535), Karolina Puzinaitė (8 659 05 982).

uuu

Tauragnų krašto bendruomenė 2020 m. įgyvendino tokius projektus:
1. Projektas „Po Tauragnų dangum” (Mažoji Lietuvos kultūros sostinė) – Lietuvos kultūros taryba; 5000 Eur.
2. „Tauragnai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė”; Utenos r. savivaldybė; 2000 Eur.
3. „Tarptautinis teatro ir džiazo festivalis Tauragnuose „Tauragnai Jazz milžinai Jump“;  Lietuvos kultūros taryba; 38500 Eur.
4. „Tarptautinis teatro ir džiazo festivalis Tauragnuose „Tauragnai Jazz milžinai Jump“; Utenos r. savivaldybė; 1000 Eur.
5. „Kraštiečių šventė Tauragnuose”; Žemės ūkio ministerija; 1500 Eur.
6. „100 metų kaip Šuminai“; Utenos r. savivaldybė; 140 Eur.
7. „Pabūkime kartu” (pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”); Utenos r. savivaldybė; 1083,97 Eur.
8. „Socialinių paslaugų plėtra ir gyvenimo kokybės gerinimas senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims seniūnijoje“; Utenos r. savivaldybė; 15000 Eur.
9. „Vaikų dienos centras Tauragnuose“; Utenos r. savivaldybė; 1600 Eur.
10. „Vaikų dienos centras Tauragnuose“; Socialinės apsaugos ir darbo ministerija; 16000 Eur.
11. „Žuvininkystės paveldo ir kultūros puoselėjimas Tauragnų ir Kuktiškių seniūnijose”; Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas bei Utenos vietos veiklos grupė; - 19774,00 Eur.  

uuuNemokama galimybė saugiai sutvarkyti asbesto turinčias atliekas
2020 m. gruodžio 18 d. Utenos rajono savivaldybės administracija su UAB „Utenos komunalininkas“ pasirašė viešojo pirkimo „Asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu transportavimas ir šalinimas“ paslaugų sutartį.
Ši paslauga finansuojama Atliekų tvarkymo programos lėšomis pagal pasirašytą Dotacijos teikimo sutartį su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Jos vykdymo metu Utenos rajono savivaldybės teritorijoje planuojama nemokamai surinkti iki 105 tonų asbesto turinčių gaminių atliekų (toliau – asbesto atliekos) iš visuomeninių pastatų ir individualių gyvenamųjų pastatų.
Utenos rajono savivaldybės gyventojus kviečiame pasinaudoti suteikta galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčias atliekas pagal siūlomus du asbesto atliekų tvarkymo būdus:
1. Norint, kad UAB „Utenos komunalininkas“ iš gyventojų nurodytos vietos apvažiavimo būdu nemokamai paimtų asbesto atliekas, reikia skambinti UAB „Utenos komunalininkas“ tel. Nr.(8 389) 63 800 (spausti 4) ir pateikti šiuos duomenis: vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (asbesto atliekų susidarymo vietą), preliminarų asbesto atliekų kiekį, kontaktus (telefoną ir/ar el. paštą). Asbesto atliekos iš jų susidarymo vietos (ji gali būti tik Utenos rajone) bus paimamos pagal sudarytą asbesto atliekų surinkimo-apvažiavimo grafiką, apie kurį gyventojai bus informuojami telefonu.
2. Utenos rajono savivaldybės gyventojai asbesto atliekas gali patys nemokamai pristatyti į Utenos regioninį nepavojingų atliekų sąvartyną (toliau – sąvartynas) adresu Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r. (prieš pristatant asbesto atliekas skambinti mob. tel. 8 689 70 001). Pristatant asbesto atliekas reikia pateikti asmens dokumentą, taip pat užpildyti deklaraciją, kurioje reikės nurodyti asmens vardą, pavardę, gyvenamąją vietą-atliekų susidarymo vietą (ji gali būti tik Utenos rajone).
Gyventojai, kurie jau yra užsiregistravę dėl asbesto atliekų surinkimo iš jų nurodytos vietos, apie asbesto atliekų surinkimą bus informuoti nurodytais kontaktais, dar kartą registruotis nereikia.
Kilus klausimams pasiteirauti galima Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriuje tel. Nr. (8 389) 43 520, (8 389) 61 609.
Atkreipiame dėmesį, kad nemokama asbesto atliekų surinkimo / pridavimo ir šalinimo paslauga galės pasinaudoti asbesto atliekų turėtojas, patvirtinęs parašu, kad asbesto tvarkymas nėra susijęs su prašomu ar paskirtu finansavimu, panaudojant valstybės ar savivaldybių biudžetų ar išteklių, ES struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšomis finansuojamais projektais.

uuu

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big