Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Savitarnos svetainėje – puiki galimybė apmokėti sąskaitas už komunalines paslaugas
Utenos rajono gyventojai, apmokėdami sąskaitas už komunalines paslaugas, jau nuo 2021 metų pabaigos naudojasi UAB „Utenos butų ūkis“ elektroninės savitarnos svetaine – savitarna.utbu.lt. 
Savitarnos svetainė – puiki galimybė gyventojams apmokėti visų komunalinių paslaugų tiekėjų sąskaitas (UAB „Utenos butų ūkis“, UAB „Utenos vandenys“, UAB „Utenos komunalininkas“, UAB „Utenos šilumos tinklai“, UAB „Ignitis“) vienoje vietoje.
Šią klientų elektroninę savitarnos svetainę pasirinkę jau beveik 2000 Utenos rajono gyventojų. Uteniškiai savitarnoje ne tik apmoka sąskaitas – jie gali peržiūrėti UAB „Utenos butų ūkis“ sąskaitas ir prisiskirtų tiekėjų mokėtinas sumas, pasirinkti sąskaitų gavimo būdą (registruojantis), matyti sukauptas savo namo kaupiamąsias lėšas, bendrus dokumentus, techninę statinio informaciją.
Prisijungimas prie svetainės nesudėtingas. Pirmą kartą jungiantis reikia įvesti pirminį prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurie yra pateikiami UAB „Utenos butų ūkis“ sąskaitoje. Suvedę duomenis gyventojai el. paštu gauna laišką su patvirtinimo nuoroda.
Detali registracijos bei prisijungimo instrukcija pateikta savitarnoje https://savitarna.utbu.lt 
UAB „Utenos butų ūkis“ informuoja, kad nepavykus prisijungti ar kilus papildomiems klausimams galima skambinti telefonu (8 389) 62206 arba parašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kviečiame Utenos rajono gyventojus naudotis patogiomis klientų elektroninės savitarnos svetainės paslaugomis!

ppp

Seną buitinę techniką nemokamai išveža iš bet kurios Lietuvos vietos
„Man rūpi rytojus“
komanda atvyksta paimti seną šaldytuvą, viryklę ar kitą gyventojams nebereikalingą buitinę techniką į bet kurį Lietuvos kampelį ir gali nusinešti iš bet kurio daugiabučio aukšto. Nemokamą išvežimą galima registruoti telefonu 8 600 90 030 arba internetu: https://manrupirytojus.lt/buitines-technikos-isvezimas/
Iš gyventojų surinkta nebereikalinga buitinė technika ir elektronikos prietaisai pirmiausiai testuojami. Tinkamus bandoma prikelti naujam gyvenimui ir padovanoti tiems, kam jų reikia labiausiai.
Jeigu senos elektronikos ir technikos suremontuoti nepavyksta, tada įrenginiai perdirbami, kad vertingas medžiagas būtų galima panaudoti dar kartą. Elektronikos prietaisams pagaminti reikia daug įvairių žaliavų: metalų, plastmasės, gumos, stiklo, puslaidininkių, tepalų, dujų, taip pat aukštos vertės medžiagų – aukso, sidabro, vario ar platinos, o beveik visas šias medžiagas galima panaudoti pakartotinai.
Primename, kad senos buitinės technikos, elektros ir elektronikos prietaisų ar baterijų, akumuliatorių jokiu būdu negalima išmesti į buitinių atliekų konteinerį ar bet kur palikti, nes netinkamai ardomos ir irdamos tokios atliekos į aplinką išskiria žmogui ir gamtai ypač kenksmingų medžiagų: sunkiųjų metalų, plastikų, ozono sluoksnį ardančių dujų (freonų), nervų sistemą ir smegenis pažeisti galinčių švino ir kadmio.
Per daugelį metų Lietuvoje išvystyta sistema yra pritaikyta ir patogi – mūsų šalyje yra tūkstančiai vietų, kur galima priduoti senus elektronikos gaminius, o už teigiamą rinkos vertę turinčias atliekas dar ir yra sumokama.
Surasti artimiausią nebereikalingos elektronikos, buitinės technikos priėmimo punktą ar kreiptis dėl nemokamo atliekų išvežimo galima projekto „Man rūpi rytojus“ internetinėje svetainėje www.manrupirytojus.lt. Nemokamą buitinės technikos išvežimą visoje Lietuvoje galima registruoti ir telefonu 8 600 900 30.
„Man rūpi rytojus“ yra Gamintojų ir importuotojų asociacijos ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ organizuojamos elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymo sistemos dalis.

ppp

Utenos rajono savivaldybės šeimos komisija kviečia dalyvauti fotografijos konkurse „Mano šeimos švenčių tradicijos“
Rugpjūčio mėnesio pabaigoje švęsimo Utenos miesto šventę.  Miesto šventė kasmet gražėja, kuriamos šventinės tradicijos. Viena iš jų – šeimos diena šventinėje programoje. Savo šeimos švenčių tradicijas kuriate ir kiekvienas iš Jūsų. Utenos rajono savivaldybės šeimos komisija kviečia šeimas dalyvauti fotografijos konkurse „Mano šeimos švenčių tradicijos“. Nuotraukas su užfiksuotomis šeimos švenčių akimirkomis prašome siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki šių metų rugpjūčio 5 dienos. Telefonas pasiteiravimui – 8 607 92 006. Šeimos komisijos suburta ekspertų komisija išrinks meniškiausias ir labiausiai šeimos šventės tradicijas  atspindinčias nuotraukas. Viena šeima gali atsiųsti iki 5 nuotraukų. Būtina nurodyti nuotraukos autorių – šeimos nario vardą ir pavardę arba šeimą, pvz „Antanaičių šeima, Užpaliai“, parašyti nuotraukos pavadinimą ir nurodyti,  kokios šventės šeimoje akimirka yra užfiksuota.
Atrinktos nuotraukos bus eksponuojamos Utenos miesto šventės metu viešosiose erdvėse. Iš nuotraukų sukurtas videoreportažas bus patalpintas Utenos rajono savivaldybės facebook`o paskyroje. Visi konkurso dalyviai ir gražiausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti miesto šventės metu - 2022 m. rugpjūčio 24 d. Vieta ir laikas bus nurodyti miesto šventės programoje. Asmenys, atsiuntę šeimos nuotraukas konkursui, sutinka, kad jos būtų publikuojamos viešojoje erdvėje. Dėkojame, kad pasidalinsite savo šeimos švenčių akimirkomis.

ppp

ppp

Informuojame, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. (penktadienio) keičiasi priemiesčio reguliaraus susisiekimo maršruto Utena–Tauragnai tvarkaraštis

 

ppp

Patvirtintas 2022 m. pirmasis etapas paraiškų, parengtų pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.6 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, finansavimo sąrašas

ppp

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big