Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

ppp

Primename, kad nepasiturintys gyventojai gali gauti subsidiją saulės elektrinių įsirengimui.
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kompensuoja iki 1 247,61 EUR už 1 kW. Tokios sumos gali pakakti, kad įsirengti saulės elektrinę ir išvengti didelių elektros sąskaitų.
Paramos gavėjai: asmenys, kuriems nuo 2021 m. lapkričio mėn. iki 2022 m. balandžio 20 d. (6 mėn. nepertraukiamai) buvo teikiama piniginė socialinė parama (socialinė pašalpa ir (ar) būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijos).
Paramai skirta tik 2 mln. EUR, tad ją gaus pirmieji pasikreipę asmenys.
Daugiau informacijos: https://apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/atsinaujinanciu-energijos-istekliu-saules-panaudojimas-nepasiturinciu-fiziniu-asmenu-elektros-energijos-reikmems-ir-ar-iskastini-kura-naudojanciu-silumos-irenginiu-pakeitimui-2022-06

ppp

Pratęstas kompensacijų už būsto suteikimą ukrainiečiams laikotarpis
Primename, kad gyventojai ir juridiniai asmenys, kurie leido ar planuoja leisti karo pabėgėliams laikinai neatlygintinai apsigyventi turimuose būstuose ar kitose gyvenimui tinkamose patalpose, gali kreiptis dėl kompensacijų skyrimo.
Kompensacija skiriama panaudos davėjui pagal būsto panaudos sutartyje nurodytą apgyvendintų užsieniečių skaičių už antrąjį ar paskesnius būsto pagrindais perdavimo naudotis mėnesius nuo būsto perdavimo naudotis panaudos pagrindais dienos. Atkreipiame dėmesį, kad kompensacijos mokėjimo laikotarpis pratęstas nuo 3 iki 6 mėnesių, tačiau negali viršyti būsto panaudos sutarties galiojimo laikotarpio.
Suteikus būstą vienam užsiregistravusiam užsieniečiui, panaudos davėjui skiriama 150 eurų suma per mėnesį, suteikus tą patį būstą kiekvienam kitam, užsiregistravusiam užsieniečiui, papildomai skiriama 50 eurų suma per mėnesį už kiekvieną kitą užsiregistravusį užsienietį.
Asmenys, siekdami gauti minėtas kompensacijas arba jas pratęsti, kai jau yra pasibaigęs 3 mėnesių kompensacijos gavimo laikotarpis, kreipiasi į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus (Utenio a. 4, Utena) 116 kabinetą, pateikia prašymą dėl kompensacijos skyrimo ir kartu su prašymu pateikia sudarytą arba pratęstą būsto panaudos sutartį. Pratęstoje sutartyje turi būti nurodyta: sutarties pratęsimo terminas, sutarties pakeitimo data ir abiejų šalių rekvizitai su parašais. Papildoma informacija teikiama tel. Nr. 8 389 43597.
Aprašą galite rasti https://www.teisesakturegistras.lt/portal/lt/legalAct/5c940440b4b411ec8d9390588bf2de65

ppp

Gerbiami gyventojai, primename, kad greičiau, patogiau ir paprasčiau prašymus dėl išmokų galite pateikti naudodamiesi internetu.
Naudojimasis sistema yra paprastas, nes prisijungę prie SPIS ir paspaudę „Kontaktinė informacija“ rasite naudotojo instrukcijas ir informaciją kur kreiptis iškilus klausimams pildant prašymus sistemoje. 

SPIS svetainėje adresu www.spis.lt galima kreiptis dėl:
• vienkartinės išmokos gimusiam ar įvaikintam vaikui;
• išmokos vaikui;
• vienkartinės išmokos nėščiai moteriai;
• išmokos gimus vienu metu daugiau kaip vienam vaikui;
• dėl išmokos besimokančio ar studijuojančio asmens vaiko priežiūrai;
• globos (rūpybos) išmokos;
• globos (rūpybos) išmokos tikslinio priedo;
• socialinės pašalpos;
• būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens ir karšto vandens išlaidų kompensacijų;
• laidojimo pašalpos;
• priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinės kompensacijos;
• slaugos išlaidų tikslinės kompensacijos;
• tikslinės kompensacijos mirus ją gavusiam asmeniui;
• mokinių nemokamo maitinimo;
• paramos mokinio reikmenims įsigyti;
• papildomos socialinės pašalpos dalies įsidarbinus.
Pateikus prašymą, duomenys apie jo būseną, priskirtą atsakingą darbuotoją bei priimtą sprendimą sistemoje matomi prašymą pateikusiam žmogui. Jūsų nusiųstą prašymą nagrinės savivaldybės darbuotojai ir praneš Jums apie skyrimo/neskyrimo sprendimą SPIS sistemoje arba kitu Jūsų prašyme nurodytu būdu.
Siūlome kuo aktyviau naudotis teikiamomis elektroninėmis paslaugomis socialinės paramos srityje. Paslauga pasiekiama visiems, kurie naudojasi elektronine bankininkyste, turi prieigą prie interneto namuose, viešosiose bibliotekose ar interneto prieigos centruose.
Daugiau informacijos galima gauti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 (389) 61628, 8 (389) 63996.

  globalus regionai final 53  utenos radijas   utenos_kolegija_2011  regia_lt  geoportal  utenos_tic_baneris  Logo big